Ghost of Tsushima sprzedaje się bardzo dobrze

Nowe dzieło studia Sucker Punch jest najszybciej sprzedającą się nową marką ekskluzywnie dostępną na PS4.

@ 26.07.2020, 10:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Ghost of Tsushima sprzedaje się bardzo dobrze

Sony ma powody do świętowania. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Ghost of Tsushima jest najlepiej sprzedającą się nową marką ekskluzywnie dostępną dla konsoli PlayStation 4. Już teraz korporacja informuje, że sprzedano ponad 2,4 mln egzemplarzy.

Wspomniany wynik, czyli 2,4 mln kopii, Ghost of Tsushima osiągnęło w ciągu zaledwie trzech dni od premiery. W samej tylko Japonii rozeszło się prawie 213 tysięcy jednostek, w wyniku czego w sklepach doszło do braków. Gra wciąż widnieje na półkach sklepów w innych częściach świata, ale tam także sprzedaje się  świetnie.

Ghost of Tsushima zadebiutowało w dniu 17 lipca, czyli nieco ponad tydzień temu. Jest ono dostępne wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 4 , a jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję. Być może przekona Was ona do inwestycji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   16:54, 26.07.2020
Świetny klimat, piękne widoki, wyborny system walki, jeden z najlepszych ekskluzywnych tytułów na PS4.