Halo Infinite dla 343 Industries to swoisty restart całej marki

Halo Infinite to najważniejsza gra dla Microsoftu, a dla 343 Industries to swoisty restart całej serii.

@ 26.07.2020, 12:04
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
xbox one

Halo Infinite dla 343 Industries to swoisty restart całej marki

W sieci pojawiły się nowe informacje oraz rozgrywka z gry Halo Infinite opracowywanej z myślą o konsolach Xbox i komputerach osobistych. Tytuł może być jednym wielkim restartem całej marki.

W wywiadzie dla Video Games Chronicle studio 343 Industries opowiedziało szczegółowo o ich nadchodzącej premierze oraz o tym, jak traktują przedsięwzięcie. Zastępca dyrektora kreatywnego, Paul Crockers, stwierdził: "Naprawdę podeszliśmy do tego wszystkiego jak do listu miłosnego do Halo. Chcemy, aby ludzie poczuli to, co czuli, kiedy po raz pierwszy grali w Halo: Combat Evolved i weszli do tego uniwersum. To był nasz cel i nasz kierunek odkąd to zaczęliśmy, więc mam nadzieję, że wszystkim się spodoba, kiedy zagrają”.

Zespół został zapytany, czy jego członkowie starają się przypominać poprzednie gry Halo i czy próbują celować w tych graczy, którzy pamiętają jeszcze oryginał. Chris Lee ze studia stwierdził: "Naprawdę rozpoczęliśmy tę grę od pomysłu duchowego restartu, o którym słyszeliście w komentowanej wersji dema kampanii. Ten duchowy restart polegał na przemyśleniu tego, czego nauczyliśmy się podczas budowania Halo 4 i 5, i spojrzeniu na całą historię Halo, aby uchwycić najbardziej kultowe elementy. To była ważna rzecz, którą chcieliśmy uchwycić, objąć te elementy i przedstawić je dzisiejszym graczom, tak aby podczas gry było coś naprawdę ekscytującego dla ludzi".

W wywiadzie udzielono odpowiedzi na wiele innych ciekawych pytań. Potwierdzono między innymi, że Master Chief jest jedynym bohaterem, a także, że projekt ma tryb współpracy na podzielonym ekranie. Będziemy go mogli wybrać już w momencie premiery.

Halo Infinite ukaże pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie na konsolach Xbox Series X, Xbox One oraz komputerach osobistych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?