Poznajcie As Dusk Falls, nowy interaktywny dramat dla Xboksa

Podczas jego przechodzenia będziemy w stanie poznać historię dwóch rodzin.

@ 24.07.2020, 09:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Poznajcie As Dusk Falls, nowy interaktywny dramat dla Xboksa

Podczas wczorajszej imprezy Microsoftu zobaczyliśmy nie tylko zwiastuny wcześniej ujawnionych projektów, ale także całkiem nowe przedsięwzięcia. W tej drugiej kategorii znaleźć można As Dusk Falls.

Z opisu wynika, że As Dusk Falls jest interaktywnym dramatem, którego premiera odbędzie się na konsolach Xbox One oraz Xbox Series X. Za jego opracowaniem stoi studio Interior/Night.

Akcja As Dusk Falls kręci się wokół dwóch rodzin, których światy zaczynają się ze sobą przenikać. Wydarzenia, jakie będziemy obserwować mają miejsce na pustyni w Arizonie w roku 1999.

Co ciekawe, opowieść zaczniemy poznawać niejako od środka, a w miarę postępów nasza perspektywa będzie się poszerzać. Będziemy zdobywać nowe punkty widzenia i na nowo ocenimy to, co dzieje się w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Istotną rolę w As Dusk Falls mają odgrywać wybory i codzienne dylematy. To właśnie one ukształtują los bohaterów. Niestety na razie nie wiemy kiedy dokładnie będziemy w stanie owe wybory podejmować, albowiem gra nie ma jeszcze daty premiery.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   09:58, 24.07.2020
Podoba mi się klimat tej produkcji. Mam nadzieję, że na PC również wyjdzie.