The Outer Worlds: Peril on Gorgon - ujawniono pierwszy dodatek

The Outer Worlds wreszcie dostanie zapowiedziany dodatek - Peril on Gorgon. Rozszerzenie zadebiutuje 9 września na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

@ 23.07.2020, 18:51
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

The Outer Worlds: Peril on Gorgon - ujawniono pierwszy dodatek

Studio Obsidian Entertainment pojawiło się na wydarzeniu Xbox Games Showcase i przyniosło - dość nieoczekiwanie - zarówno nowy projekt - Avowed - jak i ogłoszenie pierwszego fabularnego dodatku do The Outer Worlds, które zatytułowane jest Peril on Gorgon.

Rozszerzenie Peril on Gorgon wzbogaci uniwersum Kolonii Halycon, dodając nową planetę z zupełnie różnym od "podstawki" klimatem - tytułową asteroidę, Gorgon. Nastrój został w czymś co nazwano pulp-noir, przypominającym nieco klimat panujący w Rapture z serii BioShock. Graczowi przyjdzie poznać początki powstania specyfiku Adrena-Time, doskonale znanego fanom The Outer Worlds.

Premiera The Outer Worlds: Peril on Gorgon została zaplanowana na 9 września tego roku - DLC wyjdzie na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Wersja na Nintendo Switch prawdopodobnie się spóźni, choć nie została zapowiedziana.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?