Xbox Games Showcase - oglądaj z nami!

Xbox Games Showcase już dziś, 23 lipca, o godzinie 18 naszego czasu - zapraszamy na transmisję wydarzenia Microsoftu, w trakcie którego mają pojawić się m.in. Halo Infite, Fable, Perfect Dark oraz Age of Empires!

@ 23.07.2020, 11:31
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one, xbox x/s

Xbox Games Showcase - oglądaj z nami!

Już dziś, 23 lipca, o godzinie 18 naszego czasu ruszy kolejna impreza Microsoftu - Xbox Games Showcase! W trakcie transmisji na żywo poznamy nadchodzące gry na wyłączność konsol Xbox (Xbox Series X i Xbox One, bowiem starszy sprzęt dostanie wszystkie gry zmierzające na nową zabawkę) od wewnętrznych studiów zrzeszonych pod banderą Xbox Game Studios!

Xbox Games Showcase ruszy równo o godzinie 18 - na oglądanie streama zapraszamy razem z nami, link do odtwarzacza znajduje się poniżej. Czego możemy zatem spodziewać się po MS i ich ofensywie? Nadzieje wszak możemy mieć rozbuchane, bowiem liczne przecieki oraz plotki zdradzały, że gigant z Redmond ma zamiar wyłożyć wszystkie karty na stół i zaoferować fanom swoich konsol maksymalne doznania związane z zapowiedziami nowych marek i powrotami starych.

Na pewno pojawi się pierwszy gameplay z debiutującego w tym roku Halo Infinite. Mówi się również o nowym otwarciu marek Fable oraz Perfect Dark. Są całkiem spore szanse, że na ekranie zobaczmy Age of Empires IV. Microsoft ma w portfolio całkiem sporo potencjału, który może dziś wykorzystać - na co liczymy!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?