EA Sports UFC 4 - gameplay prezentujący największe zmiany

Do sieci trafił gameplay EA Sports UFC 4, dzięki któremu możemy zapoznać się z największymi zmianami, jakie wprowadzili deweloperzy w stosunku do poprzedniej części serii.

@ 22.07.2020, 10:12
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
ps4, xbox one

EA Sports UFC 4 - gameplay prezentujący największe zmiany

EA Sports wypuściło wczoraj najnowszy gameplay z zapowiedzianego niedawno EA Sports UFC 4, którego premiera została zaplanowana już na 14 sierpnia - tylko na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Materiał z rozgrywki prezentuje największe nowości w kolejnej odsłonie wirtualnej symulacji mieszanych sztuk walki od Electronic Arts.

EA Sports UFC 4 wychodzi blisko dwa i pół roku po swojej ostatnie iteracji, EA Sports UFC 3. Od tego czasu zmieniło się całkiem sporo, czego egzemplifikacją jest debiutująca część. W "czwórce" deweloperzy stawiają na większą kontrolę nad wyprowadzanymi ciosami, a także na usprawnioną pojedynki w klinczu - dzięki technologii Real Player Motion. Do tego dochodzi nowy system poddań i całkowicie przebudowanym model ciosów w parterze.  


Sprawdź także:
EA Sports UFC 4

EA Sports UFC 4

Premiera: 14 sierpnia 2020
PS4, XBOX ONE

EA Sports UFC 4 to kolejna odsłona wirtualnej adaptacji mieszanych sztuk walki przygotowanych przez firmę Electronic Arts. Czwarta odsłona tej popularnej serii bazuje na ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?