Call of Duty: Modern Warfare i Warzone z nowymi dodatkami w kolejnym sezonie zawartości

Call of Duty: Modern Warfare i Warzone już niebawem dostaną kolejny zestaw nowości.

@ 21.07.2020, 17:58
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Call of Duty: Modern Warfare i Warzone z nowymi dodatkami w kolejnym sezonie zawartości

Wydaje się, że Infinity Ward prezentuje swoje plany na sezon 5. gier Call of Duty: Modern Warfare i Warzone. Chociaż informacje są stosunkowo miałkie, mogą nam podpowiedzieć, kiedy spodziewać się premiery kolejnego sezonu, a co za tym idzie, kilku nowych rozszerzeń i dodatków.

Charlie Intel donosi, że firma odpowiedzialna za projekt wysłała do streamera o nicku NICKMERCS interesujące wideo. Pokazuje ono datę 5 sierpnia, czyli termin kiedy aktualna przepustka sezonowa dobiega końca. Prezentuje ono również pojazd na torze kolejowym, a pod koniec helikopter. Jedna z misji wywiadowczych, Polowanie na wroga, w Warzone dotyczyła pociągu, ale pojawiły się również odniesienia do pociągu podziemnego, więc możliwe jest, że zostanie on dodany do mapy.

Przed początkiem nowego sezonu możemy zobaczyć więcej zwiastunów na jego temat. Krążyły również pogłoski, że Activision wkrótce pochwali się czymś większym dotyczącym serii. Wiemy, że Warzone będzie nadal ewoluować wraz z corocznymi wydaniami serii Call of Duty, więc najpewniej o tę ewolucję chodzi.

Infinity Ward często wprowadza nowe tryby gry i duże zmiany w ramach nowego sezonu, a także świeżą zawartość fabularną z postaciami ulubionymi przez fanów. Warzone często też otrzymywało znaczące aktualizacje w połowie sezonu. Jednak ostatnio wiele modyfikacji Call of Duty koncentrowało się na usuwaniu lub poprawianiu różnych elementów i kosmetyce.

Zobaczymy jak będzie tym razem i jakie zmiany zostaną wprowadzone. Wszelkie doniesienia w temacie będziemy Wam przekazywać na bieżąco.

Pamiętajcie, że Modern Warfare, jak i Warzone dostępne są na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. 


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?