Zremasterowana trylogia Mass Effect zadebiutuje w marcu 2021?

Na to wskazuje data premiery specjalnego artbooka poświęconego cyklowi.

@ 21.07.2020, 10:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zremasterowana trylogia Mass Effect zadebiutuje w marcu 2021?

Gracze od dłuższego czasu piszą o tym, że chętnie zagraliby w odświeżoną wersję trylogii Mass Effect. Mimo że żadne konkrety w temacie się nie pojawiły, mamy kolejne ploteczki na temat projektu.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, sklep Amazon sprzedaje przedpremierowo specjalny album z grafikami koncepcyjnymi (choć nie tylko) zatytułowany The Art of Mass Effect Trilogy: Expanded Edition. Jego premierę zaplanowano na marzec 2021 roku, co może wskazywać na to, że wtedy też zadebiutuje gra.

O grze nie dowiadujemy się nic, a jeśli chodzi o album mamy w nim znaleźć sporo nowych materiałów ze wszystkich trzech gier, a także niepublikowane wcześniej prace dotyczące dodatków dla nich. Na kolejnych kartach zobaczymy m.in. ewolucję obcych, planet oraz technologii, jaką opracowano na potrzeby cyklu.

Premiera The Art of Mass Effect Trilogy: Expanded Edition zaplanowana została na dzień 23 marca 2021 roku. Prawdopodobnie wtedy (albo w okolicy) do sprzedaży trafi też zremasterowana trylogia Mass Effect. Czekamy na to z niecierpliwością, a wszelkie doniesienia będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   11:09, 21.07.2020
Oby choć napisy po Polsku miała a nie jak na konsolach zeszłej generacji, po angielsku...
0 kudosmrPack   @   12:26, 21.07.2020
Cytat: luki505
Oby choć napisy po Polsku miała a nie jak na konsolach zeszłej generacji, po angielsku...
Na PS3 tylko trójka miała napisy, ale na X360 chyba z tego co kojarzę wszystkie części je miały, a dwójka nawet dubbing Dumny
O ile wreszcie zapowiedzą, to ciekawe czy pokusili się o remake przynajmniej pierwszej części czy wszystkie będą remasterami. Właściwie najważniejsze by to były kompletne edycje z dodatkami w atrakcyjnej cenie Puszcza oko
0 kudosfrycek88   @   18:28, 21.07.2020
Było by fajnie. Oczywiście jak by wydali po polsku. Wiadomo. To chyba jeden z bardziej wymarzonych remasterów.