Zremasterowana trylogia Mass Effect zadebiutuje w marcu 2021?

Na to wskazuje data premiery specjalnego artbooka poświęconego cyklowi.

@ 21.07.2020, 10:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zremasterowana trylogia Mass Effect zadebiutuje w marcu 2021?

Gracze od dłuższego czasu piszą o tym, że chętnie zagraliby w odświeżoną wersję trylogii Mass Effect. Mimo że żadne konkrety w temacie się nie pojawiły, mamy kolejne ploteczki na temat projektu.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, sklep Amazon sprzedaje przedpremierowo specjalny album z grafikami koncepcyjnymi (choć nie tylko) zatytułowany The Art of Mass Effect Trilogy: Expanded Edition. Jego premierę zaplanowano na marzec 2021 roku, co może wskazywać na to, że wtedy też zadebiutuje gra.

O grze nie dowiadujemy się nic, a jeśli chodzi o album mamy w nim znaleźć sporo nowych materiałów ze wszystkich trzech gier, a także niepublikowane wcześniej prace dotyczące dodatków dla nich. Na kolejnych kartach zobaczymy m.in. ewolucję obcych, planet oraz technologii, jaką opracowano na potrzeby cyklu.

Premiera The Art of Mass Effect Trilogy: Expanded Edition zaplanowana została na dzień 23 marca 2021 roku. Prawdopodobnie wtedy (albo w okolicy) do sprzedaży trafi też zremasterowana trylogia Mass Effect. Czekamy na to z niecierpliwością, a wszelkie doniesienia będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Sprawdź także:
Mass Effect

Mass Effect

Premiera: 20 listopada 2007
XBOX 360, PC, PS3

Mass Effect jest grą RPG, stworzoną przez posiadające świetną reputację ekipę BioWare. Firma od początku zapowiadała, że nie zamierza jednak tworzyć hardkorowego przedsta...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   11:09, 21.07.2020
Oby choć napisy po Polsku miała a nie jak na konsolach zeszłej generacji, po angielsku...
0 kudosmrPack   @   12:26, 21.07.2020
Cytat: luki505
Oby choć napisy po Polsku miała a nie jak na konsolach zeszłej generacji, po angielsku...
Na PS3 tylko trójka miała napisy, ale na X360 chyba z tego co kojarzę wszystkie części je miały, a dwójka nawet dubbing Dumny
O ile wreszcie zapowiedzą, to ciekawe czy pokusili się o remake przynajmniej pierwszej części czy wszystkie będą remasterami. Właściwie najważniejsze by to były kompletne edycje z dodatkami w atrakcyjnej cenie Puszcza oko
0 kudosfrycek88   @   18:28, 21.07.2020
Było by fajnie. Oczywiście jak by wydali po polsku. Wiadomo. To chyba jeden z bardziej wymarzonych remasterów.