Sukces Sea of Thieves - 15 milionów graczy i milion sprzedanych kopii na Steamie

Studio Rare odtrąbiło sukces Sea of Thieves - do tej pory w dzieło o piratach zagrało 15 milionów graczy, a w niespełna dwa miesiące sprzedano na Steamie milion kopii.

@ 21.07.2020, 09:00
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, xbox one

Sukces Sea of Thieves - 15 milionów graczy i milion sprzedanych kopii na Steamie

Studio Rare ogłosiło właśnie niebywały sukces, który przyszedł im w udziale poprzez wydane w 2018 roku Sea of Thieves. Niemrawy start na początku średnio interesującej gry wieloosobowej poświęconej piratom finalnie przerodził się w następujące liczby: 15 milionów graczy ogółem i milion sprzedanych egzemplarzy na Steamie w niespełna dwa miesiące!

Rare oraz Microsoft bez wątpienia mogą uznać swoje brzydkie kaczątko już jako pięknego i dojrzałego łabędzia. Sea of Thieves bowiem, mimo iż na początku miało pod górkę, finalnie z opresji wyszło obronną ręką - przede wszystkim dzięki uporowi deweloperów, którzy zaoferowali (i nadal oferują) wsparcie dla tytułu kolejnymi dodatkami oraz bonusową zawartością.

Producenci gry zaanonsowali, że do tej pory Sea of Thieves zgromadziło łącznie piętnaście milionów graczy! Co wydaje się szaloną liczbą, jeśli weźmiemy pod uwagę, że w styczniu tego roku było ich raptem dziesięć milionów. Ponadto w samym czerwcu partie rozegrały ponad trzy miliony graczy, zaś do dzisiaj - od premiery na Steamie - grę kupiło milion nowych osób! Czyli w niespełna dwa miesiące, bowiem Sea of Thieves dostępne jest na platformie Valve właśnie od czerwca.


Sprawdź także:
Sea of Thieves

Sea of Thieves

Premiera: 20 marca 2018
XBOX ONE, PC

Sea of Thieves to przygodowa gra akcji od studia Rare - autorów m.in. Banjo-Kazooie oraz Viva Pinata. Produkcja skupia się na pirackich przygodach, które przeżywamy razem...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?