Tom Holland ujawnia, że rozpoczęły się zdjęcia do filmu Uncharted

Film Unchrated to wręcz niekończąca się historia od lat. Produkcja raz była robiona, raz nie. Teraz, ostatecznie, potwierdzono rozpoczęcie zdjęć.

@ 15.07.2020, 18:25
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps3, ps4, ps5

Tom Holland ujawnia, że rozpoczęły się zdjęcia do filmu Uncharted

Tom Holland wrzucił dzisiaj zdjęcie na Instagram potwierdzające, że film Uncharted oficjalnie ruszył z kopyta i rozpoczęto zdjęcia. Nie spodziewajcie się jednak żadnych konkretów czy ujęć z planu. Jest zdecydowanie zbyt wcześnie.

Jednak opublikowane na Instagramie krzesło ma imię swojej postaci: „Nate”. Podpis obok zdjęcia mówi „Dzień pierwszy #uncharted” W lutym tego roku powiedziano, że kręcenie filmu rozpocznie się nawet bez reżysera. Ostatecznie potwierdzono, że reżyserem jest Ruben Fleischer. Jednak w następstwie koronawirusa produkcja została wstrzymana.

Potwierdzono, że oprócz Toma Hollanda i Marka Wahlberga, Antonio Banderas również dołączy do produkcji. Inni aktorzy nie udostępnili żadnych zdjęć w mediach społecznościowych. Może się wydawać, że film Uncharted od jakiegoś czasu był raczej niepewnym przedsięwzięciem, ale wygląda na to, że w końcu wszystko się ułoży.

Jesteśmy przekonani, że w nadchodzących miesiącach pojawi się więcej zdjęć i materiałów z planu, zarówno za pośrednictwem postów na Instagramie, jak i innych źródeł. Najważniejsze, to poznać resztę ekipy tworzącej ten film, jak również zarys scenariusza.

Filmy na podstawie gier zazwyczaj nie wychodziły, tak jakbyśmy tego oczekiwali, ale może w przypadku Uncharted będzie inaczej.


Sprawdź także:
Uncharted 4: Kres Złodzieja

Uncharted 4: Kres Złodzieja

Premiera: 10 maja 2016
PS4

Uncharted 4: Kres Złodzieja to pierwsza odsłona popularnej serii gier akcji na konsolę PlayStation 4. Za tytuł jak zwykle odpowiada studio Naughty Dog.Podczas zabawy pono...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   11:10, 16.07.2020
Krzesło ma swoją postać w filmie?