Serious Sam 4: Planet Badass - nowy gameplay z Devolver Direct

Serious Sam 4: Planet Badass otrzymał na imprezie Devolver Direct nowy gameplay - efektowny, prezentujący istotę gry.

@ 13.07.2020, 13:13
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one

Serious Sam 4: Planet Badass - nowy gameplay z Devolver Direct

W tym roku wrócił temat nowego Serious Sama, który po blisko dwóch latach ciszy po zapowiedzi Serious Sam 4: Planet Badass zadebiutował ze zwiastunem prezentującym najważniejsze elementy nowej części serii. Na imprezie Devolver Direct mogliśmy obejrzeć nowy materiał filmowy nadchodzącej gry, zawierający również elementy z rozgrywki.

Serious Sam 4: Planet Badass ma zadebiutować jeszcze w tym roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Czwarta część marki niegdyś popularnej i cenionej marki strzelanek pierwszoosobowych ewidentnie wraca do korzeni, oferując to, co najlepszego miało - dynamiczny gameplay, tonę wymyślnych przeciwników-poczwar, w pewnym momencie przypominające najnowszą odsłonę marki DOOM.


Sprawdź także:
Serious Sam 4

Serious Sam 4

Premiera: 24 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Serious Sam 4: Planet Badass to kolejna odsłona serii strzelanek od studia Croteam.Wzorem poprzednich odsłon, wcielamy się w Sama Stone'a. Naszym zadaniem jest obrona świ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   10:37, 14.07.2020
Niezla rzeznia !! Prawdziwy staroszkolny shooter Uśmiech

Liczba poczwar do ubicia robi wrazenie :]