Assassin's Creed: Valhalla wyjdzie 17 listopada - pierwszy gameplay

Na Ubisoft Forward zdradzono, że Assassin's Creed: Valhalla zadebiutuje dokładnie 17 listopada - premiera dotyczy tylko komputerów osobistych oraz konsol Xbox One i PlayStation 4. Dostaliśmy też pierwszy gameplay.

@ 12.07.2020, 22:33
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Assassin's Creed: Valhalla wyjdzie 17 listopada - pierwszy gameplay

Po serii wycieków związanych z Assassin's Creed: Valhalla, kiedy to najpierw dostaliśmy 30 minut czystej rozgrywki (w, co prawda, kiepskiej jakości), a później walkę z bossem, ostatecznie Ubisoft pochwalił się nową grą na Ubisoft Forward. Nie tylko oficjalnym materiałem z rozgrywki, ale również datą premiery!

Ubisoft zaanonsował najnowszym filmikiem promującym Assassin's Creed: Valhalla oficjalny termin wydania gry. Dzieło trafi na komputery osobiste i konsole Xbox One oraz PlayStation 4 dokładnie 17 listopada, blisko 3 tygodnie od innej produkcji od francuskiej firmy, Watch Dogs Legion. Wydawca postanowił pójść ścieżką wytyczoną przez Sony i ich dwiema blisko rozstawionymi premierami - The Last of Us: Part II oraz Ghost of Tsushima.

Poniższym gameplay z AC: Valhalla pozwala przekrojowo spojrzeć na "ficzery" oraz elementy, które stanowią nowość w tej serii. Możemy bliżej przyjrzeć się m.in. mechanice skradania (prawdziwego wtapiania się w tło, jak w oryginałach!), żeglowania, dissowania (minigierka polegająca na zjechaniu oponenta słowami).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:42, 13.07.2020
Walka dwoma tarczami mnie kupiła xD