Watch Dogs Legion - premiera 29 października; nowy gameplay

Na Ubisoft Forward pojawił się gameplay, zwiastun filmowy oraz data premiery Watch Dogs Legion. W tytuł Ubisoftu zagramy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 (oraz później na Xbox Series X i PlayStation 5) 29 października.

@ 12.07.2020, 22:05
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Watch Dogs Legion - premiera 29 października; nowy gameplay

Zgodnie z zapowiedzią, Watch Dogs Legion pojawiło się na Ubisoft Forward w pełnej krasie. Nie tylko dostaliśmy spory gameplay, ale również poznaliśmy nową datę premiery - 29 października! Dzieło francuskiej firmy w wyznaczonym terminie pojawi się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Watch Dogs Legion czekało sporo poprawek, bowiem pierwotnie dzieło Ubi miało ukazać się na rynku jeszcze w końcówce 2019 roku. Ostatecznie tytuł na rynek trafi pod koniec października. Najpierw oczywiście na konsole obecnej generacji i PC-ty, później zaś - co potwierdził sam Phil Spencer, będący gościem transmisji - na Xboksie serii X oraz PlayStation 5. Watch Dogs Legion, podobnie jak wszystkie nadchodzące gry Ubisoftu, będzie wspierał Smart Delivery - czyli usługę, w której jeśli posiadamy grę na XONE, w wersji na Xbox Series X otrzymamy za darmo.

Zapowiedzi towarzyszył nie tylko wspominany gameplay, który widzimy poniżej, lecz także krótki zwiastun filmowy wyreżyserowany przez Alberto Mielgo - Punkt krytyczny.Sprawdź także:
Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Premiera: 29 października 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X

Watch Dogs Legion to trzecia część serii przygodowych gier akcji od francuskiego koncernu Ubisoft. Po Chicago w pierwszej części i San Francisco w drugiej, "trójka" przen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:48, 13.07.2020
W końcu, mam tylko nadzieję, że jest to termin ostateczny choć w sumie nie powinno być opóźnień skoro w listopadzie nowy AC, a w Lutym Far Cry 6.