WWE 2K Battlegrounds - ujawniono datę premiery i platformy docelowe

WWE 2K Battlegrounds ukaże się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch już 18 września.

@ 09.07.2020, 13:08
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, switch, ps4, xbox one

WWE 2K Battlegrounds - ujawniono datę premiery i platformy docelowe

Firma 2K Games wypuściła kolejny zwiastun WWE 2K Battlegrounds, zdradzając tym samym nieco więcej szczegółów na temat tego zwariowanego spin-offa cyklu od Visual Concepts, a związanego z "symulacyjnym" podejściem do wirtualnego wrestlingu. Produkcja auotorstwa Saber Interactive ukaże się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch już 18 września.

WWE 2K Battlegrounds zostało zapowiedziane pod koniec kwietnia tego roku - oprócz krótkiego trailera i ogólnego schematu gry nie wiedzieliśmy m.in. o platformach docelowych. Spodziewając się, że kolejne spore tytuły zaczną ukazywać się tylko na konsolach nowej generacji, Saber Interactive i 2K Games zdecydowały wypuścić nową część wirtualnego wrestlingu jeszcze na obecnych sprzętach.

WWE 2K Battlegrounds staje w opozycji do głównej serii - najpierw od studia Yuke, później od Visual Concepts, autorów NBA 2K - WWE 2K. Główny cykl stawia na quasi-realistyczne podejście do tematu adaptacji show związanego z wrestlingiem, zaś WWE 2K Battlegrounds - na wzór NBA 2K Playgrounds - to zręcznościowa część, obfitująca w kuriozalne sytuacje, komiksową oprawę wizualną i karykaturalne sylwetki bohaterów.


Sprawdź także:
WWE 2K Battlegrounds

WWE 2K Battlegrounds

Premiera: 18 września 2020
XBOX ONE, PS4, PC, SWITCH

WWE 2K Battlegrounds to spin-off serii traktującej o amerykańskim wrestlingu, opowiedziany w humorystyczny sposób z bardzo zręcznościową rozgrywką. Za projekt studio Sabe...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?