Assassin's Creed: Valhalla - walka z bossem na nowym gameplayu

W Internecie znów pojawił się przeciek związany z Assassin's Creed: Valhalla - tym razem gameplay jest lepszej jakości i płynności (1080p oraz 60 fps), a także pozwala podejrzeć walkę z bossem.

@ 09.07.2020, 12:05
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Assassin's Creed: Valhalla - walka z bossem na nowym gameplayu

Kilka dni temu Internet obiegła informacja o gameplayu z Assassin's Creed: Valhalla, który najwyraźniej przedpremierowo ukazał się na platformie YouTube. Tamten materiał był bardzo kiepskiej jakości, nie oddawał właściwie niczego. Tym razem prezentowany filmik jest w rozdzielczości 1080p i oferuje płynność na poziomie 60 klatek na sekundę.

Kolejne wideo z Assassin's Creed: Valhalla znów trafiło przed oblicze graczy, prawdopodobnie nie doczekawszy 12 lipca, kiedy to rozpocząć się miało wydarzenie Ubisoft Forward. Tym razem możemy obejrzeć walkę z bossem - i to w nieco lepszej jakości niż ostatni przeciek. Niemniej jednak, mimo lepszej rozdzielczości i płynności, materiał ma kiepski bitrate, co wyraźnie objawia się różnego rodzaju glitchami i artefaktami (widocznymi zwłaszcza na początku).

Nowa odsłona serii Assassin's Creed zadebiutuje jeszcze w tym roku - w pierwszej kolejności na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Później na PlayStation 5 i Xboksie z serii X. W przypadku tego ostatniego sprzętu, posiadacze edycji na Xboksa One wersję na nową konsolę otrzymają za darmo - w ramach programu Smart Delivery.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:38, 10.07.2020
Nadal uważam, że walka tymi toporkami wygląda średnio, po za tym walka jak walka jak to a ostatnich odsłonach AC. Trochę błyskawic, wybuchów i innych tajemnych mocy.