The Dark Pictures Anthology: Little Hope - premiera 30 października

Studio Supermassive Games ogłosiło, że The Dark Pictures Anthology: Little Hope finalnie zadebiutuje 30 października - dostaliśmy też nowy zwiastun.

@ 09.07.2020, 11:32
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

The Dark Pictures Anthology: Little Hope - premiera 30 października

Studio Supermassive Games obwieściło, po niedawnym przesunięciu terminu wydania The Dark Pictures Anthology: Little Hope z powodu pandemii koronawirusa, że ich najnowsza produkcja zadebiutuje też przed Halloween - 30 października.

The Dark Pictures Anthology: Little Hope pierwotnie miało pojawić się jeszcze w sierpniu. Niestety, z powodu problemów dewelopera związanych z koniecznością zdalnej pracy wielu projektantów i programistów, projekt spod szyldu narracyjnych gier przygodowych w klimatach grozy opóźnił się o kilka miesięcy. Wraz ze świeżym trailerem poznaliśmy też nowy termin - 30 października. Tytuł równocześnie zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

W The Dark Pictures Anthology: Little Hope wcielamy się w grupę studentów podróżujących razem z wykładowcą, którzy w wyniku prozaicznych okoliczności zmuszeni zostali do pozostania w niewielkim miasteczku Little Hope. Mieścina ta jedna ma za sobą bardzo mroczną przeszłość - i najwyraźniej się z nią jeszcze nie rozliczyła.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?