Ubisoft oferuje darmowy tydzień z abonamentem Uplay+

Od 7 do 27 lipca firma Ubisoft oferuje darmowy, tygodniowy trial na usługę Uplay+.

@ 09.07.2020, 10:07
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Ubisoft oferuje darmowy tydzień z abonamentem Uplay+

Firma Ubisoft ogłosiła, że jej najnowsza abonamentowa usługa związana z platformą Uplay - Uplay+ - przez niemal miesiąc będzie oferować darmowy tydzień dla wszystkich graczy! Niestety, oferta skierowana jest wyłącznie do posiadaczy komputerów osobistych.

Ubisoft w zeszłym roku uruchomił własną wersję EA Access czy też Xbox Game Pass dla gier wydawanych pod swoim logo. Uplay+ na ten moment oferuje ponad setkę produkcji francuskiej korporacji, takich jak Assassin's Creed: Odyssey, Watch Dogs 2 czy też Anno 1800 - nominalnie za 59,99 złotych miesięcznie. W okresie od 7 do 27 lipca jednak, każdy z PC-towych graczy będzie mógł skorzystać z darmowego, siedmiodniowego triala usługi, dostając dostęp do niemal całej biblioteki Ubisoftu.

Wszystkie szczegóły na temat oferty znajdziecie pod tym linkiem. Skorzystanie z promocji wiąże się jednak z pewnymi restrykcjami, które mogą nie spodobać się osobom wrażliwym na podawanie w Internecie własnych danych - do weryfikacji konta potrzebne jest bowiem podpięcie karty debetowej / kredytowej. Ubisoft dodatkowo automatycznie włączy odnawianie subskrypcji, więc jeśli jej od razu nie wyłączymy, wtedy po darmowym tygodniu firma naliczy nas na miesięczny koszt usługi.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:40, 10.07.2020
Gdyby nie to, że to co mnie najbardziej interesuje mam zakupione pewnie bym skorzystał z ciekawości.