DiRT 5 - darmowa wersja na PlayStation 5 dla posiadaczy kopii na PS4

Codemasters pozwoli graczom planującym zakup PlayStation 5 pobrać DiRT 5 za darmo, jeżeli będą mieli edycję na PlayStation 4.

@ 08.07.2020, 21:09
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

DiRT 5 - darmowa wersja na PlayStation 5 dla posiadaczy kopii na PS4

DiRT 5 jest w drodze do obecnej i następnej generacji konsol i, jak ujawniono, gracze PlayStation 4 będą mogli uaktualnić projekt do wersji dla PlayStation 5 bez żadnych dodatkowych opłat.

Opublikowany przedwcześnie zwiastun gry podaje to w swoim opisie, a ponieważ film został teraz usunięty z YouTube, może być w tym trochę prawdy. Trailer pokazał także typy wydarzeń w grze, a warto wiedzieć, że powróci wiele trybów z wcześniejszych odsłon DiRT. Niektóre z nich to Stampede, Sprint i Path Finder, a także Ultra Cross, Time Trial, Land Rush, Rally Raid i Ice Breaker. Na koniec ujawniono, że Gymkhana pojawi się ponownie w nadchodzącej odsłonie cyklu.

Tytuł zatem zapowiada się na bardzo rozbudowany, a jeżeli tylko chcecie o nim trochę więcej poczytać, to odsyłamy do naszego play testu, ponieważ mieliśmy okazję położyć dłonie na najnowszej produkcji Codemasters jakiś czas temu dzięki uprzejmości polskiego dystrybutora gry.

DiRT 5 zostanie wydany na PlayStation 4, Xbox One i komputery osobiste 9 października. Edycje na konsole nowej generacji pojawią się w nieznanym jeszcze terminie.


Sprawdź także:
DiRT 5

DiRT 5

Premiera: 09 października 2020
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X

DiRT 5 to kolejna odsłona serii gier wyścigowych od studia Codemasters. W piątej części cyklu, który wziął się od pobocznej części głównego cyklu Colin McRea, gracze dost...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?