Data premiery Mafia: Definitive Edition została przesunięta - gameplay 22 lipca

Opóźnienie premiery Mafia: Definitive Edition nie jest jednak szczególnie dotkliwe.

@ 07.07.2020, 21:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Data premiery Mafia: Definitive Edition została przesunięta - gameplay 22 lipca

Premiera Mafia: Definitive Edition miała nastąpić w dniu 28 sierpnia bieżącego roku. Jak się jednak okazuje, pandemia koronawirusa dała się we znaki deweloperom, który potrzebowali nieco więcej czasu, aby dokończyć swoje dzieło.

W rezultacie datę premiery Mafia: Definitive Edition postanowiono przesunąć. Z informacji prasowej dowiadujemy się, że nowy termin wydania produkcji to 25 września bieżącego roku. Obsuwa jest zatem mniej więcej miesięczna, więc nieprzesadnie dotkliwa.

"Choć oryginalnie planowaliśmy wydać grę miesiąc wcześniej, czyli 28 sierpnia, ukończenie wszystkiego w terminie stało się jednak wyzwaniem ze względu na globalną pandemię COVID-19, a my nie chcieliśmy zaszkodzić doświadczeniu", czytamy w oświadczeniu studia Hangar 13.

"Od początku był to dla nas projekt pasji. Wielu naszych deweloperów pomagało w opracowaniu oryginalnej Mafii, a wszyscy z nas chcieli przygotować usprawnione doświadczenie, godne tego klasyka. Doceniamy Waszą cierpliwość i zrozumienie, podczas czynienia gry Mafia: Definitive Edition jak najlepszą dla fanów z całego świata".

Przy okazji ujawniono też, że zwiastun ukazujący rozgrywkę zostanie opublikowany w dniu 22 lipca bieżącego roku. Wówczas zobaczymy jak odświeżona wersja klasyka wygląda w akcji.

Mafia: Definitive Edition dostępne będzie na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition

Premiera: 25 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Mafia: Definitive Edition to remake pierwszej części serii Mafia. Oryginał ukazał się w 2002 roku i był dziełem czeskiego studia Illusion Softworks (później kupionego, wr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosdabi132   @   22:56, 07.07.2020
Oby to opóźnienie poszło w parze z jakością remake'u.
0 kudosTheCerbis   @   23:49, 07.07.2020
A gameplaya wciąż brak... Trochę niepokojące to, ale wciąż czekam.

EDIT:
Zajawka gameplayu ukazała się ok. 7 godzin temu na oficjalnym kanale Mafia Game: https://youtu.be/WqHxcO3PQPA
0 kudosRonaldo_   @   10:57, 08.07.2020
Niestety - czułem, że tak się może stać, ale lepiej dać czas, żeby było dopracowane niż mielibyśmy zgrzytać zębami.
Druga sprawa, to jestem ciekaw, czy nadal będzie można sobie ułatwić przejście misji Rutynowe Zadanie poprzez strzelenie w okno. 😁