Final Fantasy VII Remake Part 2 nadal powstaje, choć są komplikacje

Deweloperom pracę utrudnia globalna pandemia koronawirusa.

@ 07.07.2020, 10:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Final Fantasy VII Remake Part 2 nadal powstaje, choć są komplikacje

Druga cześć Final Fantasy VII Remake powstaje, ale deweloperzy projektu przyznają, że pandemia koronawirusa utrudnia im pracę. Z jego powodu wydajność studia odpowiedzialnego za grę spadła poniżej 100%.

Producent Final Fantasy VII Remake Part 2, Yoshinori Kitase, rozmawiał niedawno z ekipą portalu The Guardian, a w trakcie wywiadu powiedział, że choć twórcy poczynili postępy, pandemia mocno utrudnia im pracę. W finalnym rozrachunku wszystko jednak powinno być w porządku.

"Boli mnie to, że tak wielu ludzi na świecie cierpi z powodu wirusa, a nawet traci życie. Kiedy ustaliliśmy datę premiery gry nikt nie spodziewał się globalnej pandemii, a premiera w takiej bezprecedensowej sytuacji nas oślepiła".

"W tym momencie ekipa nadal pracuje zdalnie. Nasza wydajność chwilowo spadnie poniżej 100%, ale nie sądzę by miało to wpływ w dalszej perspektywie. Mam nadzieję, że Final Fantasy VII Remake zapewni osobom na kwarantannie chwilę odpoczynku i relaksu".

Druga część Final Fantasy VII Remake nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was oczywiście o ty powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?