Xbox Games Showcase - impreza odbędzie się 23 lipca

Microsoft podał termin rozpoczęcia wydarzenia o nazwie Xbox Games Showcase, w trakcie którego główną rolę będą pełniły gry wewnętrznych studiów Xboksa - 23 lipca o godzinie 18 naszego czasu.

@ 07.07.2020, 10:39
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
xbox one, xbox x/s

Xbox Games Showcase - impreza odbędzie się 23 lipca

Na oficjalnym koncie Xboksa na Twitterze pojawiła się długo oczekiwana data anonsująca kolejne wydarzenie spod szyldu Xbox 20/20 - Xbox Games Showcase. To stojące obok czerwcowego streama wydarzenie, na którym zostaną pokazane / zapowiedziane / ogłoszone nowe gry wewnętrznych studiów Microsoftu zrzeszonych pod nazwą Xbox Game Studios! Transmisja odbędzie się 23 lipca o godzinie 18 naszego czasu.

Xbox Games Showcase jest tym wyczekiwanym wydarzeniem, ponieważ pierwszy raz od dawna (Xbox One miał z tym niebywały problem) zostaną zaprezentowane rezultaty wysiłków Phila Spencera z kilku ostatnich lat. Właśnie w trkacie tej imprezy ujawnione zostaną gry wewnętrznych deweloperów, konsekwentnie przejmowanych od 2014 roku. Na pewno pojawi się debiutancki gameplay z Halo Infinite. Czego więcej możemy się spodziewać?

Tak naprawdę wszystkiego - co prawda ostatnio szczególnie szumnie zrobiło się wokół The Initiative, które podobno pracuje nad remakiem lub rebootem marki Perfect Dark, a także Playground Games - ci z kolei mają prężnie działać z nową częścią Fable. Osobiście po cichu liczę też na Age of Empires IV, które co prawda zapowiedziane, jednak nieustannie będące w cieniu.

Xbox Games Showcase obejrzycie 23 lipca, we wtorek, o godzinie 18 polskiego czasu. Transmisję poprzedzi Geoff Keighley - w ramach Summer Game Fest poprowadzi rozgrzewkę na kanale Xboksa na YouTubie. Szczegółów jednak brak.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?