Horizon: Zero Dawn na liście topsellerów Steam

Mimo że projekt nie trafił jeszcze do sprzedaży, już teraz cieszy się ogromną popularnością.

@ 06.07.2020, 10:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4

Horizon: Zero Dawn na liście topsellerów Steam

Komputerowa wersja Horizon: Zero Dawn zadebiutuje w sklepach mniej więcej trzy lata po tym, jak cieszyć się z niej mogli po raz pierwszy posiadacze PlayStation 4. Jak się okazuje, konwersja dla blaszaków cieszy się ogromną popularnością.

Horizon: Zero Dawn dla PC dostępne będzie między innymi na Steam, a jak się właśnie dowiedzieliśmy, projekt trafił już na listę topsellerów tejże platformy. Okupuje on pierwsze miejsce zestawienia, co oczywiście dobrze wróży przyszłej sprzedaży.

Premiera Horizon: Zero Dawn dla PC zaplanowana została na dzień 7 sierpnia bieżącego roku. Co ważne, brać komputerowa dostanie nie tylko podstawkę, ale także dodatek The Frozen Wilds. Pamiętajcie by przed zakupem sprawdzić wymagania sprzętowe przedsięwzięcia, które poznaliśmy całkiem niedawno.

Dla Horizon: Zero Dawn na naszych łamach znajdziecie rozbudowany poradnik.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?