Resident Evil Village zakończy fabułę Resident Evil VII

Co ciekawe, zakończy ono również opowieść jednego z bohaterów siódemki.

@ 06.07.2020, 08:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Resident Evil Village zakończy fabułę Resident Evil VII

Resident Evil Village zostało oficjalnie zaprezentowane przed kilkoma tygodniami. Projekt trafi do sprzedaży z początkiem przyszłego roku, a my właśnie dotarliśmy do garści nowych plotek na jego temat.

Zgodnie z dotychczasowymi doniesieniami Resident Evil Village jest już ukończone w około 60 procentach. Producenci z firmy Capcom rozmawiali niedawno z redakcją Famitsu, a w trakcie konwersacji zdradzili nieco ciekawostek na temat przedsięwzięcia. Przyznali m.in. że opowieść z Resident Evil VII znajdzie w Resident Evil Village swój finał. Nie zdradzili natomiast o czyją opowieść chodzi.

"Pozwolimy Ci zdecydować. Ale wiedzcie, że Village to kontynuacja Resident Evil VII i stanowi konkluzję jego opowieści".

Odpowiedź lekko enigmatyczna. Oznacza ona najpewniej to, że główny wątek fabularny "siódemki" zostanie w "ósemce" domknięty i nie będzie kolejnych tytułów do niego nawiązujących. Fabułę będziemy w stanie zakończyć prawdopodobnie jednym z kilku bohaterów.

Premiera Resident Evil Village zaplanowana została na przyszły rok. Grać będziemy wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfebra1976   @   21:18, 06.07.2020
To może uda mi się jakoś przejść RE7 przed pojawieniem się kontynuacji, może. 😁