Mortal Shell - soulslike pełną gębą. Ruszyły otwarte beta-testy!

Twórcy zapraszają na beta testy.

@ 05.07.2020, 19:51
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Mortal Shell - soulslike pełną gębą. Ruszyły otwarte beta-testy!

Fani gatunku soulslike powinni wyglądać za Mortal Shell. Ta intrygująco prezentująca się produkcja zadebiutuje najprawdopodobniej w przyszłym roku, ale już teraz możemy ją przetestować!

Twórcy na łamach Epic Games Store udostępnili bowiem wersję beta, do sprawdzenia za darmo przez wszystkich chętnych. Jeśli jesteście sympatykami gier z cyklu Souls lub podobnych, to koniecznie zerknijcie przynajmniej na poniższe, 40-minutowe nagranie, prezentujące same mięsko - gameplay.

Mortal Shell to kolejny przedstawiciel gatunku soulslike i twórcy nawet nie ukrywają inspiracji dziełami From Software. Utrzymana w konwencji dark fantasy gra skupia się przede wszystkim na starciach z kolejnymi wymagającymi przeciwnikami - w tym potężnymi bossami. Walki prowadzone są głównie z użyciem broni białej, a ich wynik będzie zależny od tego, jak dobrze rozpracujemy zachowania oponentów.

Gra powstaje na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Bardzo możliwe, że w przyszłości zostanie przeniesiona także na nadchodzące PlayStation 5 i Xbox Series X.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?