Outriders - nowe informacje i fragmenty rozgrywki

Deweloperzy pokazują nam m.in. strukturę gry oraz jej niebezpieczny świat.

@ 03.07.2020, 10:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Outriders - nowe informacje i fragmenty rozgrywki

Przed momentem mieliśmy dla Was materiał filmowy, ukazujący transmisję z gry Outriders. Teraz mamy kolejne dwa wideo, a także garść nowych informacji.

Zgodnie z zapowiedziami twórców, Outriders będzie "masywnym doświadczeniem". Co ważne, nie chodzi tylko o to, ile godzin spędzimy na zabawie, ale również o tym, jak wiele dzieło People Can Fly zaoferuje.

Dzięki kampanii fabularnej zwiedzimy wiele zróżnicowanych miejsc planety Enoch. W trakcie eksploracji poznamy jej tajemnice, a także dowiemy się w jaki sposób przetrwać w tym niebywale niegościnnym środowisku, w którym wszystko chce nas zabić.

Pierwszy z dwóch widocznych poniżej filmów ukazuje nam strukturę świata oraz podróż, jaka czeka na grającego. Jest w nim też sporo nowych fragmentów rozgrywki. Drugie wideo to solidna, 30 minutowa, prezentacja.

Premiera Outriders odbędzie się pod koniec bieżącego roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksie Series X.


Sprawdź także:
Outriders

Outriders

Premiera: 2020
XBOX X, PS5, PC, PS4, XBOX ONE

Outriders to strzelanka pozwalająca na zabawę w kooperacji osadzona w ponurym świecie science fiction. Za projekt odpowiada studio People Can Fly znane za sprawą takich g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?