Ubisoft prezentuje Hyper Scape, swoją nową grę battle royale

Korporacja czerpała inspiracje z Apex Legends.

@ 03.07.2020, 09:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Ubisoft prezentuje Hyper Scape, swoją nową grę battle royale

Jako że obecnie bardzo dużą popularnością cieszą się gry z gatunku battle royale, Ubisoft postanowił przygotować własną propozycję w tym temacie. W ten oto sposób powstało Hyper Scape.

O istnieniu gry dowiedzieliśmy się kilka dni temu, a pierwsza oficjalna zapowiedź miała miejsce wczoraj. Podczas niej dowiedzieliśmy się garści szczegółów na temat projektu, a przy okazji otrzymaliśmy całkiem nowy zwiastun.

Hyper Scape to futurystyczny shooter battle royale, opracowywany przez Ubisoft Montreal. W grze mamy szybką akcję, unikatowych bohaterów oraz mnóstwo uzbrojenia. Ciekawostką jest fakt, że tytuł mocno zintegrowano z Twitchem, co pozwala widzom wpływać na rozgrywki, np. poprzez spawnowanie medykamentów.

Akcja Hyper Scape toczy się w roku 2054. Podczas zabawy widzimy jak 100 zawodników bierze udział w upakowanych akcją rozgrywkach, mających miejsce w mieście zwanym Neo-Arcadia. Jak widać na poniższym zwiastunie, całość jest dynamiczna i piekielnie szybka.

Neo-Arcadia dostępne jest do dnia 7 lipca w ramach ograniczonej technicznej bety. Aby otrzymać klucz wstępu, warto oglądać transmisje na Twitchu, organizowane przez deweloperów.

Poniżej zwiastun premierowy Hyper Scape, a także fragment z rozgrywki oraz dodatkowy materiał od deweloperów.
Sprawdź także:
Hyper Scape

Hyper Scape

Premiera: 11 sierpnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Hyper Scape to nowa marka w portfolio firmy Ubisoft - gra jest dedykowana starciom wieloosobowym w formule battle royale z motywem science-fiction i futurystyczną wizją a...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKeiko   @   10:22, 03.07.2020
Nie dość, że BR to jeszcze z tą pseudo-realistyczną, ale komiksową oprawą. Nie mogliby być mniej oryginalni, nawet gdyby chcieli.
0 kudosMicMus123456789   @   15:49, 04.07.2020
Nie wygląda to zbyt ładnie czy ciekawie.