Prezentacja gry Outriders - gameplay w mieście

Twórcy ujawnili sporo interesujących informacji na temat swojego nowego projektu.

@ 03.07.2020, 09:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Prezentacja gry Outriders - gameplay w mieście

W dniu wczorajszym miała miejsce prezentacja gry Outriders - kolejnego dzieła polskiego studia People Can Fly. W jej trakcie twórcy pokazali wiele interesujących elementów swojego przedsięwzięcia.

W trakcie transmisji zobaczyliśmy środowisko, mechanikę rozgrywki, a także miasto. Twórcy zaprezentowali też nieco dokładniej klasę Pyromancera, czyli swoistego "maga" wśród bohaterów, jakich mamy do wyboru.

Przy okazji potwierdzono, że w Outriders nie będzie żadnych mikrotransakcji, a system dołączania się innych graczy - wszak mamy do czynienia z trybem współpracy - będzie dzialał na zasadzie drop-in, czyli każdy będzie mógł doskoczyć do zabawy w dowolnym momencie.

Premiera Outriders odbędzie się pod koniec bieżącego roku, na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksie Series X. W przypadku blaszaków Square Enix nie zamierza stosować popularnego ostatnio Denuvo.


Sprawdź także:
Outriders

Outriders

Premiera: 2020
XBOX X, PS5, PC, PS4, XBOX ONE

Outriders to strzelanka pozwalająca na zabawę w kooperacji osadzona w ponurym świecie science fiction. Za projekt odpowiada studio People Can Fly znane za sprawą takich g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?