Premiera Crysis Remastered opóźniona

Twórcy potrzebują kilku dodatkowych tygodni, by dopracować swoje dzieło.

@ 01.07.2020, 23:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Premiera Crysis Remastered opóźniona

Crysis Remastered zapowiedziane zostało kilka tygodni temu. Projekt zadebiutować miał już 23 lipca, ale, jak się właśnie dowiedzieliśmy, premierę przesunięto.

Debiut Crysis Remastered został przesunięty o kilka tygodni, choć nie poznaliśmy dokładnego terminu wydania przedsięwzięcia. Crytek ujawnił jedynie, że produkcja nie będzie dostępna zgodnie z wcześniejszymi planami.

Żeby było ciekawiej, zrezygnowano też z publikacji zwiastuna, który miał trafić do sieci dzisiaj. Twórcy uznali, że Crysis Remastered potrzebuje dodatkowych szlifów, a patrząc na reakcje fanów na zwiastun, który wyciekł przedwcześnie do internetu, decyzja zdaje się być zasadna.

Crysis Remastered nie ma w związku z powyższym daty premiery, ale jak tylko sytuacja się zmieni, nie omieszkamy Was powiadomić. Póki co zachęcamy do rzucenia okiem na poniższy zwiastun - to ten, który wyciekł do netu.

Crysis Remastered dostępne będzie na PC, PS4, Xboksie One oraz Switchu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   10:45, 02.07.2020
Postanowili zrobić jednak dodatek czy jak. Dumny .
1 kudosTheCerbis   @   17:46, 02.07.2020
Raczej postanowili jeszcze popracować nad niedokończonym biedasterem. Reakcje graczy na wyciek screenshotów i trailer były niekoniecznie pozytywne. ;)
0 kudosfrycek88   @   19:51, 02.07.2020
Cytat: TheCerbis
Raczej postanowili jeszcze popracować nad niedokończonym biedasterem. Reakcje graczy na wyciek screenshotów i trailer były niekoniecznie pozytywne. ;)


Tak właśnie podejrzewałem. Gdzie ten Crytek z czasów pierwszego Crysisa.
0 kudosTheCerbis   @   20:43, 02.07.2020
Jeszcze żeby chociaż Warhead włączyli do gry, skoro już tak się nienapracowali przy tym remasterze...
0 kudosdabi132   @   22:10, 02.07.2020
No cóż, fani mogą czuć się zawiedzeni. Wiele osób pewnie spodziewało się nie wiadomo jakiej grafiki w remasterze. Jak dla mnie jakość jest ok. Podoba mi się. I byłbym w stanie kupić ulepszoną wersję. Ale rozumiem, że chcą zadowolić fanów.
Dodaj Odpowiedź