Plotka: Xbox Series X miał zadebiutować w sierpniu

Plany Microsoftu uległy jednak zmianie ze względu na koronawirus.

@ 01.07.2020, 21:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox x

Plotka: Xbox Series X miał zadebiutować w sierpniu

Koronawirus namieszał we wszystkich branżach. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Microsoft miał bardzo ambitne plany, jeśli chodzi o Xboksa Series X. Z najnowszych doniesień wynika, że gigant z Redmond chciał, aby premiera platformy miała miejsce w sierpniu bieżącego roku.

Na łamach Thurrott pojawił się całkiem interesujący raport, z którego wynika, że Xbox Series X miał trafić do sprzedaży pod koniec sierpnia. Nieco później, w październiku, w sklepach miał się pojawić słabszy wariant systemu, czyli Xbox Lockhart.

W związku z pandemią koronawirusa, plany uległy zmianie. Obecnie mówi się o tym, że nowy Xbox będzie dostępny w sklepach w listopadzie. W lipcu zobaczymy prezentację gier dla niego przeznaczonych, a w sierpniu dojdzie do zapowiedzi Lockharta, czyli słabszego wariantu nowej platformy. Tak przynajmniej wynika z rozlicznych doniesień.

Redakcja Thurrott uważa, że Lockhart będzie przypominał bardziej tradycyjną konsolę, czyli nie będzie wyglądał jak Xbox Series X. Zamiast tego powinniśmy otrzymać coś zbliżonego do Xboksa One X. Oczywiście nadal nie ma potwierdzenia tych rewelacji, a zatem przyjmować trzeba je z przymrużeniem oka.

Więcej szczegółów, jak tylko się pojawią.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?