A Plague Tale: Innocence sprzedało się w nakładzie miliona egzemplarzy

Potrzebowało na to mniej więcej roku czasu oraz trzech platform sprzętowych.

@ 01.07.2020, 16:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

A Plague Tale: Innocence sprzedało się w nakładzie miliona egzemplarzy

A Plague Tale: Innocence to całkiem udana przygodówka akcji, której premiera miała miejsce w maju 2019 roku. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, projekt wzbudził spore zainteresowanie graczy, a w rezultacie może pochwalić się niezłą sprzedażą.

O popularności A Plague Tale: Innocence dowiedzieliśmy się za sprawą Twittera firmy Focus Home Interactive. Pojawił się na nim wpis, w którym czytamy, że gra rozeszła się już w nakładzie przekraczającym 1 mln egzemplarzy. Chodzi w tym przypadku oczywiście o wszystkie wersje, czyli PC, PS4 oraz Xbox One.

Jeśli chodzi o założenia A Plague Tale: Innocence, jego akcja przedstawia nam losy młodej kobiety o imieniu Amicia, która ze swym młodszym bratem, Hugo, musi przemierzyć opanowaną przez dżumę Francję. Podczas podróży natrafiają oni na wiele niebezpieczeństw, w tym także inkwizycję.

A Plague Tale: Innocence to gra przygodowa, zawierająca alementy RPG. Dzięki temu ciągle rozwijamy bohaterów, nabywając nowe umiejętności i zwiększając swoją szansę na przetrwanie. Istotną rolę w zabawie odgrywa walka oraz crafting.

Więcej na temat A Plague Tale: Innocence znajdziecie w naszej recenzji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   08:03, 02.07.2020
Świetna gra, kto nie grał, niech nadrobi zaległości. Uśmiech