Call of Duty: Warzone otrzymuje nowy tryb, podnoszący liczbę graczy

Na jednej mapy będzie mogło znajdować się sporo więcej ludzi.

@ 30.06.2020, 09:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Call of Duty: Warzone otrzymuje nowy tryb, podnoszący liczbę graczy

Activision ujawniło, że w Call of Duty: Warzone dostępny jest już całkiem nowy tryb zabawy, przeznaczony dla maksymalnie 200 osób. Będzie on oczywiście przebiegał w ramach zasad popularnego battle royale.

"Z tą aktualizacją, Verdans będzie w stanie utrzymać maksymalnie 200 graczy w Battle Royale Quads", czytamy w opisie nowego wariantu rozgrywki. "Oznacza to, że 50 quadów operatorów będzie walczyć ze sobą".

Najnowsza aktualizacja dla Call of Duty: Warzone jest jednak dość spora. Aby ją zaciągnąć, trzeba wygospodarować od 22 do 36 GB wolnej przestrzeni dyskowej - w zależności od tego, na jakiej platformie się bawimy.

W przypadku konsol liczbę danych do pobrania można zmniejszyć, jeśli zdecydujemy się odinstalować dodatkowe pakiety danych, np. specjalne operacje.

Jeśli chodzi o inne nowości w Call of Duty: Warzone, twórcy przygotowali dla fanów gry m.in. nowe wyposażenie, nową snajperkę zwaną Rytec AMR, a także nową mapę do rozgrywek wieloosobowych zwaną Cheshire Park. Opracowano ją na podstawie Londynu.

Call of Duty: Warzone dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jeśli nie gracie, koniecznie zapoznajcie się z naszą recenzją.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?