Warner Bros. zmartwione ostatnimi komentarzami J.K. Rowling

Mimo to premiera RPG w uniwersum Harry'ego Pottera nadal planowana jest na 2021 rok.

@ 29.06.2020, 20:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5, xbox x

Warner Bros. zmartwione ostatnimi komentarzami J.K. Rowling

Studio Avalanche pracuje obecnie nad grą RPG, której akcja toczy się w uniwersum Harry'ego Pottera. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że jej premiera nadal planowana jest na rok 2021, a teraz docierają do nas wieści, że Warner Bros. jest lekko zmartwione ze względu na ostatnie komentarze J.K. Rowling.

Na łamach agencji Bloomberg pojawił się artykuł, w którym czytamy, że autor - Jason Schreier - potwierdził u dwóch niezależnych źródeł z firmy Warner Bros., iż Harry Potter RPG zadebiutuje w 2021 roku, czyli zgodnie z dotychczasowymi założeniami. Projektu niestety do tej pory nie zapowiedziano, albowiem koronawirus pokrzyżował wydawcy plany.

W związku z powyższym nie sposób powiedzieć kiedy dokładnie gra zostanie zaprezentowana. Wiemy natomiast, że Warner Bros. nie jest zadowolone z ostatnich komentarzy pani Rowling, dotyczących transseksualistów (nie będziemy zajmowali się ich przytaczaniem, na pewno je bowiem znajdziecie). Wydawca nie zamierza jednak sprawy komentować.

"Z tego co widziałem, komentarze Rowling miały jakiś wpływ na fanów oraz ich ekscytację grą Harry Potter albo inną nadchodzącą zawartością. Widzieliśmy komentarze fanów, którzy nie chcą wspierać finansowo ani Rowling ani marki".

Warner Bros. zaplanowało na sierpień specjalną prezentację swoich gier. Będzie ona miała miejsce w trakcie DC FanDome, ale na razie nie wiemy co dokładnie zostanie pokazane.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   09:42, 30.06.2020
czekam z niecierpliwoscia na ta gre ! to może być strzal w 10 Uśmiech
0 kudosfrycek88   @   10:28, 30.06.2020
Dzisiaj mówienienie prawdy jest jak widać wielką odwagą.