Pierwszy gameplay z The Dark Pictures Anthology: Little Hope

Deweloperzy pokazują m.in. jak ważne w The Dark Pictures Anthology: Little Hope będą wybory.

@ 29.06.2020, 19:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Pierwszy gameplay z The Dark Pictures Anthology: Little Hope

Bandai Namco pracuje obecnie z Supermassive Games nad kolejnym projektem w ramach cyklu The Dark Pictures Anthology. Drugi rozdział serii, zatytułowany Little Hope, zadebiutuje niebawem, a póki co rzucić okiem możecie na pierwszy gameplay.

Wideo dostępne poniżej oferuje nam pierwsze spojrzenie na The Dark Pictures Anthology: Little Hope. Akcja gry toczy się w niewielkim mieście zwanym Little Hope, które jest rzekomo opuszczone. W rzeczywistości okazuje się, że nie do końca.

Podczas seansu możemy zobaczyć jak działa eksploracja oraz w jaki sposób bohaterowie gry podejmują niełatwe decyzje, popychające do przodu wątek fabularny i pozwalające im przetrwać. Jeśli graliście w pierwszy rozdział cyklu, Man of Medan, powinniście wiedzieć czego się spodziewać.

Podobnie, jak w przypadku Man of Medan, nasze decyzje mogą doprowadzić do śmierci protagonistów. Co ważne, wyborów dokonujemy albo samodzielnie, albo w ramach trybu współpracy, w którym nawet kilka osób decyduje o przebiegu zabawy.

The Dark Pictures Anthology: Little Hope nie ma jeszcze daty premiery, ale jak tylko się takowa pojawi, nie omieszkamy Was powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   11:25, 30.06.2020
wygląda to przerazajaco Uśmiech czuc klimat grozy Szczęśliwy
0 kudosTheCerbis   @   12:59, 30.06.2020
Widzę, iż nie tylko straszna, ale i smutna historia się szykuje. Pamiętam, że Man of Medan został dobrze oceniony, więc jestem ciekaw jak wypadnie ta odsłona serii.