Jest zwiastun fabularny Ghost of Tsushima

Film jest nad wyraz efektownie wykonany. Koniecznie rzućcie okiem.

@ 29.06.2020, 19:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Jest zwiastun fabularny Ghost of Tsushima

Najnowsze dzieło studia Sucker Punch, Ghost of Tsushima zadebiutuje w sklepach już w połowie lipca bieżącego roku. W związku z tym w sieci pojawił się kolejny jego zwiastun. Film skupia się na wątku fabularnym.

Z wideo dowiadujemy się, że Ghost of Tsushima zaoferuje opowieść pełną dramaturgii. Mimo że nie pokazano w jego ramach żadnej rozgrywki, całość prezentuje się naprawdę wyśmienicie. To prerenderowany film, oferujący bardzo kinowe spojrzenie na fabułę gry.

Widzimy między innymi jak Jin, główny bohater Ghost of Tsushima, stawia czoło sporej grupie Mongołów, którzy najechali jego rodzinne strony. W trakcie walki protagonista korzysta oczywiście z samurajskiego miecza, aby szybko i sprawnie pozbyć się oprawców.

Premiera Ghost of Tsushima zaplanowana została na dzień 17 lipca bieżącego roku, a grać będziemy wyłącznie na PlayStation 4. Naszą recenzję przeczytacie jak tylko spadnie embargo, czyli w dniu 14 lipca.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?