DOOM Eternal otrzymało kolejną aktualizację

Update 2 dodaje do gry m.in. nową mapę.

@ 28.06.2020, 13:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

DOOM Eternal otrzymało kolejną aktualizację

Firma Bethesda udostępniła kolejną aktualizację gry DOOM Eternal. Patch oznaczony numerem 2 wprowadza do rozgrywki kilka nowych elementów, a przy okazji eliminuje dostrzeżone do tej pory niedociągnięcia.

Za sprawą najnowszego updatu DOOM Eternal otrzymało nową mapę, Torment, przeznaczoną dla trybu rozgrywek wieloosobowych Battlemode. Ponadto odpalono też mini wydarzenie zwane Castle Grayscale. W jego ramach pojawiają się na mapach nowe maskotki do znalezienia.

Żeby było ciekawiej, na mapach będą częściej pojawiać się wzmocnione demony - to te, które poprzez specjalny totem, stają się naprawdę trudne do pokonania. Są one szybsze, zadają więcej obrażeń i są praktycznie całkowicie odporne na nasz ostrzał.

Aktualizacja 2 to także różne mniejsze i większe usprawnienia. Dla przykładu, łatwiej będzie korzystać z menu do zmiany wyglądu elementów gry. Do każdego demona przypiszemy ponadto unikatowe zestawy klawiszy, ułatwiając sobie zabawę w ramach Battlemode.

Aktualizacja DOOM Eternal powinna zainstalować się automatycznie. Jeśli ostatniego projektu id Software jeszcze nie nabyliście, pamiętajcie, że na naszych łamach znajdziecie recenzję. Jeżeli gracie, zachęcamy do korzystania z naszego poradnika.

DOOM Eternal dostępne jest na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
DOOM Eternal

DOOM Eternal

Premiera: 20 marca 2020
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

DOOM Eternal to pierwszoosobowa strzelanka, kontynuacja DOOM-a z 2016 roku, który stanowił restart serii FPS-ów, swoimi korzeniami sięgającej początków wirtualnej rozrywk...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?