Diablo IV - nowe informacje na temat produkcji Blizzard Entertainment

Blizzard Entertainment zaprezentowało nowe informacje dotyczące gry Diablo IV.

@ 28.06.2020, 13:17
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Diablo IV - nowe informacje na temat produkcji Blizzard Entertainment

Diablo 4 to nadchodzące RPG akcji od Activision-Blizzard, które jest w zasadzie jeszcze w powijakach, ale już rozpala umysły milionów graczy z całego świata. Niedawno zespół przeprowadził wewnętrzny test, który koncentrował się na regionie Suchych Stepów.

Przy obecnym stanie pandemii klasyczny Blizzcon 2020 się nie wydarzy. Niezależnie od tego firma używa kwartalnego raportu, aby dostarczyć mnóstwa intrygujących szczegółów pochodzących z testów najnowszego wcielenia ich gry.

Jedną z pierwszych rzeczy jest narracja. Activision-Blizzard oferuje kilka nowych sposobów prowadzenia opowieści. W przypadku większości interakcji twórcy chcą utrzymać graczy w izometrycznym rzucie kamery, aczkolwiek nie zawsze. W pewnych sytuacjach obiektyw trochę przybliży widok, co sprawia, że deweloperzy musieli ręcznie przygotować więcej animacji.

Zespół spędził także trochę czasu na rozmowach o nowym otwartym świecie. Głównie skupiono się na obozach, które spotkamy podczas zabawy. Nie są one związane z historią, więc nie będziemy wysyłani tam w celu rozwikłania głównego wątku. Jednak po wyeliminowaniu wszystkich wrogów w danym miejscu takie obozy zostaną odzyskane przez miejscowych. Pozwala nam to naprawdę wpłynąć na otaczający nas świat.

Kolejna ważna kwestia dotyczy działania trybu wieloosobowego. Zgodnie z ogólną filozofią, twórcy nie chcą, aby gra zmieniła się w standardowe MMO. Chcą, aby liczba graczy w grze była utrzymywana na stosunkowo niskim poziomie, aby świat był w miarę wiarygodny. Dlatego w takich miejscówkach jak lochy, będziemy tylko my i nasza drużyna. W miastach graczy będzie natomiast wiele więcej i będzie można wchodzić z nimi w interakcję. Jeśli zechcecie zmierzyć się z bossami świata, będziecie mieć kilku przyjaciół, którzy pomogą.

Diablo 4 jest w fazie rozwoju na PC, PS4 i Xbox One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X