Twórcy Outriders przygotowują się do kolejnej prezentacji gry

Wydarzenie zaplanowano na początek lipca bieżącego roku.

@ 27.06.2020, 09:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Twórcy Outriders przygotowują się do kolejnej prezentacji gry

Polskie studio People Can Fly pracuje obecnie nad grą Outriders. Dzieło to trafi do sprzedaży pod koniec bieżącego roku, a my właśnie dowiedzieliśmy się kiedy zaplanowano kolejną jego prezentację.

Ze względu na pandemię koronawirusa twórcy swoje przedsięwzięcie pokazywać będą nam za sprawą transmisji na żywo. W jej trakcie mamy ujrzeć wiele interesujących szczegółów na temat Outriders.

Deweloperzy obiecują, że podczas wydarzenia, które odbędzie się 2 lipca o godzinie 18:00 czasu polskiego, pokażą nam całkiem nowy obszar w Outriders. Ujrzymy też różne postaci niezależne, które będą nam towarzyszyć w podróży.

Więcej zobaczyć mamy klasy Piromanty, czyli swoistego maga ognia, wyspecjalizowanego w broni średniego zasięgu. Wśród jego umiejętności specjalnych znaleźć można m.in. Bombę Termalną, która nakierowuje się na oponentów i podpala ich po trafieniu. Zabójstwo powoduje wybuch.

Prócz powyższego Piromanta posiada też Ash Blast, otaczający wrogów popiołem i zmniejszający ich odporność. Jest również Heatwave, czyli ściana ognia, osłabiająca wszystkich przeciwników, którzy staną na jej drodze. Ci, którzy nie zginą na miejscu zostaną podpaleni.

Outriders zadebiutuje pod koniec bieżącego roku, a dostępne będzie ono na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksie z serii X. Nie znamy jeszcze dokładnego terminu, ale więcej detali powinniśmy poznać niebawem.


Sprawdź także:
Outriders

Outriders

Premiera: 2020
XBOX X, PS5, PC, PS4, XBOX ONE

Outriders to strzelanka pozwalająca na zabawę w kooperacji osadzona w ponurym świecie science fiction. Za projekt odpowiada studio People Can Fly znane za sprawą takich g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?