Biomutant - nowe informacje na temat rozwoju bohatera oraz świata gry

Twórcy wciąż jednak nie ujawnili daty premiery swojego przedsięwzięcia.

@ 25.06.2020, 12:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Biomutant - nowe informacje na temat rozwoju bohatera oraz świata gry

Biomutant zapowiedziano mniej więcej dwa lata temu. Projekt wówczas pokazano, a od tamtej pory słuch o nim zaginął. Deweloperzy wreszcie postanowili jednak nam o nim przypomnieć. Uczyniono to za sprawą całkiem długiej prezentacji poświęconej mechanice rozgrywki.

W ramach inicjatywy zwanej Summer of Gaming, twórcy przedsięwzięcia opowiedzieli co nieco na temat najważniejszych elementów Biomutant. Przybliżyli nam między innymi rozwój głównego bohatera, a także ogólny zarys opowieści.

Jeśli chodzi o protagonistę, do wyboru będziemy mieli sześć różnych plemion, stanowiących bazę dla DNA mutanta, którego będziemy w stanie stworzyć i kontrolować. Na tejże bazie budować będziemy własną postać, dysponującą unikatowymi cechami, jak szybkość, siła itd. Prócz tego wybierzemy specjalizację oraz wyposażenie.

Po przygotowaniu bohatera będziemy w stanie poznać historię świata opracowanego przez deweloperów. W skrócie chodzi o to, że będziemy musieli ocalić lub zniszczyć korzenie potężnego Drzewa Życia. Do każdego korzenia będziemy musieli dotrzeć i walczyć z napotkanymi bossami.

Wciąż nie poznaliśmy niestety daty premiery Biomutant. Wiemy jedynie, że zmierza ono na PC, PS4 oraz Xboksa One. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, nie omieszkamy Was powiadomić.


Sprawdź także:
Biomutant

Biomutant

Premiera: 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Biomutant to połączenie gry akcji i RPG z antropologicznymi zwierzętami w roli głównej. Za projektem stoi debiutanckie studio Experiment 101.W przedsięwzięciu gracz kieru...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?