Marvel's Avengers - nowe zwiastuny i materiały ukazujące rozgrywkę

Firma Square Enix zaprezentowała wreszcie sporo konkretnych informacji na temat Marvel's Avengers.

@ 24.06.2020, 21:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Marvel's Avengers - nowe zwiastuny i materiały ukazujące rozgrywkę

Jeśli czekacie na wrześniową premierę Marvel's Avengers, to mamy dla Was sporo interesujących materiałów, ukazujących przedsięwzięcie. Dotarły one do nas za sprawą transmisji, którą kilka godzin temu prowadzili deweloperzy.

Pierwszy zwiastun skupia się na wątku fabularnym gry. Widzimy w nim m.in. Kamala Khan, która stara się zgromadzić wokół siebie Avengersów. Stawić mają oni czoła przeciwnikowi zwanemu Modok. Postać ta jest jedną ze starszych w uniwersum Marvela, albowiem ma już ponad 50 lat. Modok potrafi kontrolować maszyny swoim umysłem.

Na drugim zwiastunie zobaczyć można kolejną misję fabularną, tym razem z udziałem przede wszystkim Thora. Film prezentuje różne umiejętności tego bohatera, w tym te związane z wykorzystaniem ikonicznej broni wojownika, czyli młota.

Z transmisji dowiedzieliśmy się, że bohaterowie posiadają zdolnościami podzielonymi na trzy drzewka. W miarę jak gromadzą oni doświadczenie, uzyskują dostęp do kolejnych umiejętności, a w rezultacie stają się coraz potężniejsi. Co ważne, to od gracza zależy w jakim kierunku rozwija swoich podopiecznych. Każdy bohater ma system kombosów, heroiczne ciosy itd.

Jeśli chodzi o modyfikowanie bohaterów, zmieniamy nie tylko sposób w jaki walczą, ale także to, jak wyglądają. Różnej maści ubiory pozyskujemy po prostu grając. Twórcy pochwalili się, że kostiumy obejmują swoim zasięgiem 80 lat historii komiksów. Niektóre będzie można zdobyć za misje, inne będzie się dało kupić.

Na kolejnym zwiastunie możecie zobaczyć jeszcze jeden ważny element gry: tryb współpracy oraz War Zones. W obu przypadkach można grać samodzielnie (w towarzystwie postaci kontrolowanych przez SI) albo przez sieć - w grupie składającej się maksymalnie z 4 osób.

Premiera Marvel's Avengers zaplanowana została na dzień 4 września bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One. Nieco później zadebiutują też wydania przeznaczone dla PS5 oraz Xboksa z serii X. Co ważne, upgrade do wydań next-genowych będzie darmowy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?