Znamy datę premiery Project Cars 3

Właśnie dowiedzieliśmy się kiedy zagramy w nową ścigałkę studia Slightly Mad.

@ 24.06.2020, 20:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Znamy datę premiery Project Cars 3

Project Cars 3 zapowiedziane zostało całkiem niedawno, ale w związku z tym do tej pory nie znaliśmy jego daty premiery. Wreszcie ją poznaliśmy i wiemy kiedy będziemy w stanie zagrać.

Slightly Mad Studios ujawniło, że premiera Project Cars 3 odbędzie się dokładnie 28 sierpnia bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One, czyli platformach dostępnych obecnie na rynku.

Co w takim razie z next-genami? Ich dnia debiutu jeszcze nie znamy, a w związku z tym nie wiemy też kiedy zagramy w Project Cars 3 dla sprzętu następnej generacji. Sytuacja jednak wkrótce powinna się wyklarować.

Project Cars 3 to gra wyścigowa, w której znajdziemy mnóstwo samochodów, wiele tras, rozbudowany tryb kariery oraz emocjonujące potyczki wieloosobowe. Jeśli tytuł Was interesuje, rzućcie okiem na jego nowy zwiastun.


Sprawdź także:
Project CARS 3

Project CARS 3

Premiera: 28 sierpnia 2020
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Project CARS 3 to trzecia osłona popularnej serii gier wyścigowych o symulacyjnym charakterze. Za projekt ponownie odpowiada Slightly Mad Studios.W Project CARS 3 twórcy ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?