Remnant: From the Ashes - zapowiedziano ostatni dodatek, Subject 2923

Studio Gunfire Games oraz firma Perfect World Entertainment ogłosiły ostatni dodatek do Remnant: From the Ashes - Subject 2923. Premiera 20 sierpnia - na wszystkich platformach docelowych.

@ 15.06.2020, 18:55
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one

Remnant: From the Ashes - zapowiedziano ostatni dodatek, Subject 2923

Studio Gunfire Games oraz firma Perfect World Entertainment ogłosiły, iż pod koniec sierpnia tego roku na rynku pojawi się nowe i zarazem ostatnie rozszerzenie dedykowane ciepło przyjętej strzelance z elementami RPG, Remnant: From the Ashes. DLC zatytułowane Subject 2923 zaoferuje zwieńczenie historii o Dreamerach i rasie Root, a także świeże lokacje oraz dużo więcej wyposażenia.

Remnant: From the Ashes - Subject 2923 zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 dokładnie 20 sierpnia tego roku. Co więcej, tego samego dnia do sprzedaży (na pewno cyfrowej, a czy pudełkowej - zwłaszcza w Polsce - nie wiemy) trafi  Remnant: From the Ashes - Complete Edition, czyli "podstawka" wzbogacona o dwa duże dodatki.

W DLC Subject 2923 poznamy nieco więcej na temat uniwersum gry. Akcja rozgrywać się będzie tuż po wydarzeniach z podstawowej wersji gry - gracze odkryją początki Dreamerów i dowiedzą się, co łączy ich z przerażającą rasą Root. Okazuje się bowiem, że reprezentanci Root, odpowiedzialni za zdewastowanie ludzkiej cywilizacji na Ziemi, mają kolejną bramę do przedostawania się na naszą planetę. Ruszamy zatem, by raz na zawsze zakończyć ich działalność.

Kampania przeniesie nas m.in. do nowej, zimowej lokacji - Ward Prime. Jednak finalnie ma być ich więcej (tereny wiejskie, opuszczona baza wojskowa na zrujnowanej Ziemi, mroźne i bezlitosne wyżyny górskiego świata Reisum). Oprócz tego trafimy na nowe typy przeciwników, zdobędziemy unikalne, niewidziane wcześniej wyposażenie, a także w trybach Survival i Adventure pojawią się nowe zagrożenia - trafią do nich potwory, lochy i bossowie z Reisum.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?