Gran Turismo 7 ma mieć najpiękniejsze samochody w historii

Twórcy Gran Turismo 7 chwalą się, że przygotowali najładniejsze modele samochodów w historii.

@ 14.06.2020, 17:04
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Gran Turismo 7 ma mieć najpiękniejsze samochody w historii

Gran Turismo 7 zostało zapowiedziane przed kilkoma dniami. Przybędzie ono wraz z PlayStation 5, a jednym z najważniejszych jego elementów będą najpiękniejsze modele samochodów w historii.

"Od klasycznych, najpiękniejszych jak dotąd pojazdów i torów do ponownego wprowadzenia legendarnego trybu symulacji GT, Gran Turismo 7 łączy w sobie najlepsze funkcje z poprzednich części serii i wprowadza duży powiew świeżości", powiedział Hermen Hulst, szef PlayStation Worldwide Studios. "Czeka na Ciebie jeszcze bardziej realistyczne wrażenia z jazdy dzięki dotykowemu sprzężeniu zwrotnemu, które ożywia m.in. to, jak opony wypadają z drogi. Wciągający dźwięk 3D na PlayStation 5 pozwala graczom wyczuć pozycję innych samochodów i kierowców wokół nich”.

Na ostatniej prezentacji The Future of Gaming gra prezentowała możliwości nowej konsoli. Pokazywała pięknie wykonane modele samochodów, jak również powrót kultowych torów z poprzednich odsłon serii.

Tytuł zapowiada zupełnie nową jakość, a Polyphony Digital już po premierze wieloosobowego Gran Turismo Sport wspominało o tym, że ma przygotowane dziesiątki, jak nie setki wysokiej jakości modeli samochodów do wykorzystania przy kolejnej odsłonie.

Gran Turismo 7 zmierza na PlayStation 5 i będzie jedną z największych, jak nie największą premierą nowej konsoli Sony. Czekamy na więcej materiałów z rozgrywki, które niezwłocznie Wam oczywiście zaprezentujemy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?