Wasteland 3 - Brian Fargo przedstawia przepełniony akcją trailer

Brian Fargo przedstawia najnowszy zwiastun nadchodzącego Wasteland 3 - świetnie podgrzewa on atmosferę przed premierą.

@ 14.06.2020, 16:38
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Wasteland 3 - Brian Fargo przedstawia przepełniony akcją trailer

W sieci pojawił się najnowszy zwiastun Wasteland 3. Brian Fargo, twórca produkcji, przedstawia w nim kilka sekwencji akcji oraz elementy rozgrywki.

Podobnie jak w przypadku poprzedników, Wasteland 3 jest grą fabularną opartą na turowym systemie walki. Tytuł kładzie duży nacisk na historię i strategiczną walkę. Grać będzie można samodzielnie lub z przyjacielem. To mechanika, która dobrze działała w grach takich, jak Divinity: Grzech Pierworodny.

Najnowszy zwiastun pokazuje, jak przytłaczające może być dzikie Kolorado w Wasteland 3. Widzimy kilka mrocznych scen i ośnieżony krajobraz. Dla bohaterów nie będzie to spacer po parku. Spodziewajcie się, że zobaczycie dużo krwi i przemocy, a także dziwnego mechanicznego pająka, którego widać w materiale wideo.

Premiera Wasteland 3 na PC (wymagania), PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się 28 sierpnia. Produkcja zostanie również włączona do Xbox Game Pass tego samego dnia. Na razie nie wiadomo nic na temat wersji dla konsol następnej generacji.


Sprawdź także:
Wasteland 3

Wasteland 3

Premiera: 28 sierpnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Wasteland 3 to kolejna odsłona gier RPG, w których duży nacisk kładziony jest na elementy strategii. Projekt, podobnie jak odsłona druga, powstał za sprawą studia inXile....

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?