PlayStation 5 otrzyma grę o kociaku

Zaskakujący projekt powstaje w niezależnym studiu BlueTwelve.

@ 12.06.2020, 12:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

PlayStation 5 otrzyma grę o kociaku

Deweloperzy gier często mają zaskakujące pomysły. Jeden z nich to bez wątpienia gra zatytułowana Stray, zapowiedziana w trakcie wczorajszej transmisji dedykowanej grom dla PlayStation 5.

Stray przedstawia nam świat, w którym nie ma ludzi, są natomiast koty oraz roboty. Odziedziczyły one ziemię i teraz muszą w taki czy inny sposób ze sobą współegzystować.

Za projektem stoi studio BlueTwelve, a jeśli chodzi o jego założenia, będziemy zajmować się eksplorację, rozwiązywaniem łamigłówek oraz walką z napotkanymi przeciwnościami. Wszystko z perspektywy niewielkiego kociaka.

Stray zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 5. Jak na razie nie wiadomo czy będzie ono dostępne na innych platformach. Premierę zaplanowano na 2021 rok. Dokładniejszego terminu nie ujawniono.


Sprawdź także:
Stray

Stray

Premiera: 19 lipca 2022
PC, PS5, PS4

Stray to przygodowa gra akcji, której akcja osadzona została w futurystycznym mieście, gdzie nie ma już ludzkości - są tylko roboty. Za projekt odpowiada debiutanckie Blu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   10:26, 13.06.2020
symulator kota ? to jakiś zart ?
0 kudosTheCerbis   @   16:54, 13.06.2020
Mam nadzieję, że to nie żart, bo z wielką chęcią bym w Stray zagrał. Ślicznie to wygląda. Uśmiech