Gran Turismo 7 zmierza na PlayStation 5 - mamy gameplay

Na konferencji firmy Sony ujawniającej gry na nadchodzącą konsolę PlayStation 5, pojawiło się Polyphony Digital zapowiadając Gran Turismo 7 - dostaliśmy też pierwszy gameplay.

@ 11.06.2020, 22:18
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
ps5

Gran Turismo 7 zmierza na PlayStation 5 - mamy gameplay

Sony w trakcie swojej konferencji poświęconej grom na nadchodzące pod koniec tego roku PlayStation 5 ujawniło słowami prezesa Polyphony Digital, że na najnowszy sprzęt Japończyków ukaże się Gran Turismo 7 - niestety, jeszcze bez daty premiery (nawet szczątkowego "święta 2020"), ale za to z pierwszym gameplayem!

Studio Polyphony Digital ogłosiło wreszcie istnienie siódmej części swojej kultowej serii gier wyścigowych - Gran Turismo. "Siódemka" zadebiutuje oczywiście jako tytuł ekskluzywny na konsolę PlayStation 5 - prawdopodobnie na start samego sprzętu, choć nie zostało to pokazane na poniższym materiale z rozgrywki. Mimo wszystko już możemy podejrzeć, jak prezentują się reprezentatywne dla całego PlayStation wyścigi.

■ Główny obrazek pochodzi z ostatniej części - Gran Turismo: Sport.Sprawdź także:
Gran Turismo 6

Gran Turismo 6

Premiera: 06 grudnia 2013
PS3

Gran Turismo 6 to kontynuacja kultowej serii ścigałek dedykowanych wyłącznie konsolom PlayStation, a za produkcję odpowiada (jak w każdym przypadku) japońskie studio Poly...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   11:08, 12.06.2020
Wreszcie numerowana odsłona. Poproszę konkretny moduł single player z dużą ilością samochodów, tras i wyścigów.