W Wasteland 3 będzie mnóstwo walczących ze sobą frakcji

W sieci pojawił się materiał filmowy, ukazujący każdą z nich.

@ 11.06.2020, 12:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W Wasteland 3 będzie mnóstwo walczących ze sobą frakcji

Premiera Wasteland 3 odbędzie się za nieco ponad 2 miesiące, a w związku z tym deweloperzy regularnie serwują nam nowe informacje na temat swojego przedsięwzięcia. Tym razem opublikowano film, ukazujący frakcje jakie w nim występują.

Podczas seansu zobaczyć można Marshali, którzy pilnują prawa i porządku w Colorado Springs. Ich problemem jest jednak to, że za owe prawo odpowiada Patriarcha, co nie wszystkim się niestety podoba.

Prócz Marshali są Gippersi, wielbiący Ronalda Reagana. Są przekonani, że to prezydent-bóg, który sprawi, że Ameryka znowu będzie światową potęgą. Ich celem nadrzędnym jest eliminowanie komunistów.

Dwie powyższe frakcje, to oczywiście tylko początek. W trakcie zwiedzania wirtualnego świata natrafimy też na frakcje zwane: Hundred Families, Refugees, Payasos, Scar Collectors oraz Godfishers (na razie niestety musicie przecierpieć angielskie nazwy, bo oficjalnego tłumaczenia na język polski brak). 

Premiera Wasteland 3 zaplanowana została na dzień 28 sierpnia. Grać będziemy wówczas na PC (wymagania), PS4 oraz Xboskie One. Poniżej materiał dotyczący frakcji.


Sprawdź także:
Wasteland 3

Wasteland 3

Premiera: 28 sierpnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Wasteland 3 to kolejna odsłona gier RPG, w których duży nacisk kładziony jest na elementy strategii. Projekt, podobnie jak odsłona druga, powstał za sprawą studia inXile....

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?