Twórca Dragon's Dogma pracuje nad nową grą dla Square Enix

Chodzi o grę AAA należącą do gatunku akcji.

@ 08.06.2020, 20:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Twórca Dragon's Dogma pracuje nad nową grą dla Square Enix

Square Enix ma w swoim portfolio mnóstwo świetnych gier. Jedna z nich to niedoceniane i nieco zapomniane Dragon’s Dogma. Jego projektant pracuje obecnie podobno nad nowym dziełem dla japońskiego wydawcy.

Square Enix poszukuje pracowników, którzy zajmą się przygotowaniem nowej gry akcji. Osoby zainteresowane dołączeniem do ekipy pracować będą z głównym projektantem rozgrywki w Dragon’s Dogma, czyli Ryota Suzuki.

Suzuki to bardzo doświadczony deweloper. Zajmował się on nie tylko Dragon’s Dogma, ale również Devil May Cry 5 (jako projektant) oraz Monster Hunter World (jako programista). Jego nowa gra będzie pełna akcji. Nie będzie w niej też brakowało pojedynków. Mówimy oczywiście o produkcji z kategorii AAA.

Samego przedsięwzięcia oczywiście nie ujawniono. Nie wiemy też kiedy dokładnie miałoby ono zadebiutować, ale należy się nastawić na przynajmniej kilkuletni proces produkcyjny, co oznacza, że grać najwcześniej będziemy w 2021 lub 2022 roku.

Wszelkie doniesienia w temacie będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   14:24, 09.06.2020
Super nie mogę się doczekać konkretów o tej gierce.