Konwersję Bloodborne dla PS5 przygotowuje firma QLOC?

Kolejne doniesienia na temat portu Bloodborne, a przy okazji na temat remake'u Demon's Souls.

@ 08.06.2020, 09:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Konwersję Bloodborne dla PS5 przygotowuje firma QLOC?

Pisaliśmy wczoraj o tym, że firma Sony prawdopodobnie przygotowuje konwersje gry Bloodborne przeznaczone dla konsol PlayStation 5 oraz komputerów osobistych. Dziś mamy kolejne doniesienia w temacie.

W sieci pojawiło się wideo przygotowane przez PC Gaming Inquisition, z którego wynika, że za konwersjami stoi studio QLOC, dzięki któremu wcześniej otrzymaliśmy m.in. remaster Dark Souls. Żeby było ciekawiej, współpracuje ono z ekipą Bluepoint Games, która natomiast samodzielnie przygotowuje też remake Demon's Souls.

Z tego samego wideo dowiadujemy się, że Bloodborne będziemy mogli nabyć za sprawą sklepu Steam. Będzie ono działać w rozdzielczości 4K i z prędkością 60 klatek na sekundę. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, gdy weźmiemy pod uwagę, że mówimy o wersji PC. Premiery niestety nie znamy.

Bluepoint Games, jak wspomniałem, pracuje nad remakiem Demon's Souls. Jako że nie mówimy o remasterze, spodziewać możemy się całkowicie przebudowanej oprawy wizualnej, a także lekko zmodyfikowanej mechaniki rozgrywki. W tym przypadku chodzi o projekt przeznaczony dla PS5, a jego zapowiedź nastąpi w trakcie imprezy prezentującej gry dla nowej platformy Sony.

Jako że mówimy o plotkach, uzbrójcie się w cierpliwość i przyjmujcie wszystko z pewną dozą sceptycyzmu. Jak tylko pojawią się konkrety, nie omieszkamy Was o nich powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfebra1976   @   13:15, 08.06.2020
Och polano moje gamerskie serce litrami lukru. Mniam Bloodborna na pc!
Pomimo że jakiś czas temu nabyłem PS4, to spędziłem przy konsoli może z godzinę. 😁