Wyciekł remaster Kingdoms of Amalur: Reckoning

Wygląda na to, że jego premiera zaplanowana została na sierpień.

@ 04.06.2020, 10:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Wyciekł remaster Kingdoms of Amalur: Reckoning

Kingdoms of Amalur: Reckoning było całkiem niezłą grą RPG, choć nigdy tak naprawdę nie zdołało do siebie przekonać zbyt szerokiego grona graczy. Jak się okazuje, może to ulec zmianie niebawem, albowiem do sieci wyciekły doniesienia świadczące o tym, że w sierpniu w sklepach zadebiutuje remaster.

Prawa do marki Kingdoms of Amalur nabyła w 2018 roku firma THQ Nordic. Od tamtej pory nastąpiła całkowita cisza w temacie. Przerwały ją plotki wskazujące na to, że nowy właściciel marki dogadał się w jakiś sposób z Electronic Arts, czego rezultatem będzie remaster Kingdoms of Amalur: Reckoning.

Skąd wiemy o istnieniu remastera? Jego karta pojawiła się w dość nieoczekiwanym miejscu, sklepie Microsoftu. Grę zatytułowano Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, a za jej przygotowanie odpowiada studio Kaiko, czyli ekipa, dzięki której wcześniej dostaliśmy remastery Darksiders oraz Red Faction: Guerrilla.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning zadebiutować ma 11 sierpnia bieżącego roku, a jednym z kluczowych aspektów przedsięwzięcia ma być porywająca oprawa wizualna oraz poprawiona mechanika rozgrywki. W pakiecie dostaniemy też DLC.

Poniżej rzucić możecie okiem na screeny, jakie widniały na karcie gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLoczek3545   @   11:37, 04.06.2020
Bardzo miło wspominam gierkę Uśmiech . W sumie fajnie będzie przypomnieć sobie co i jak, więc gdy wyjdzie remaster to będzie idealna okazja.
0 kudosTheCerbis   @   11:57, 04.06.2020
A moja kopia na Originie wciąż leżakuje i czeka na pobranie. Ciekaw jestem jak wypadnie porównanie z oryginałem.
0 kudosmrPack   @   15:58, 04.06.2020
Gra rzeczywiście całkiem niezła, ale nie pomogły jej z pewnością problemy tworzącego ją studia, które ostatecznie przestało istnieć.