Premiera Project CARS 3 tegorocznego lata

Nie znamy niestety dokładnego terminu.

@ 04.06.2020, 09:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Premiera Project CARS 3 tegorocznego lata

Project CARS 3 zostało w zasadzie zapowiedziane w przeszłości, ale jego deweloperzy, studio Sligthly Mad, nie podzielili się z nami żadnymi szczegółami na temat przedsięwzięcia. Dopiero teraz doszło do pełnoprawnego ujawnienia tytułu.

Zgodnie z zapowiedzią, Project CARS 3 zadebiutuje na rynku tegorocznego lata. Wprowadzi ono do zabawy sporo istotnych zmian, m.in. całkiem nowy tryb kariery, w którym dostępnych jest aż 10 klas pojazdów. Za przebrnięcie przez każdą z nich, odblokowujemy sprzęt do modyfikowania aut, a także doświadczenie.

W Project CARS 3 dostępny będzie także multiplayer. Do wyboru będą trzy warianty rozgrywek: szybka zabawa, ustawione wydarzenia, a także lobby pozwalające dowolnie modyfikować przejazdy, dopasowując je do własnych preferencji. Wygląda to obiecująco, a więcej informacji, jak tylko się pojawią.

Project CARS 3 dostępne będzie na PC, PS4 oraz Xboksie One. Na razie nie znamy niestety dokładnego terminu premiery projektu.


Sprawdź także:
Project CARS 3

Project CARS 3

Premiera: 28 sierpnia 2020
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Project CARS 3 to trzecia osłona popularnej serii gier wyścigowych o symulacyjnym charakterze. Za projekt ponownie odpowiada Slightly Mad Studios.W Project CARS 3 twórcy ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?